Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "za" byly nalezeny následující články:

Soudní poplatky postihují často pouze věřitele

07.08.2008, 00:00  |   zastoupení či exekuci. Dlužníci i dnes mají výhodnější pozici než věřitelé. Bohuže...zaplatí-li dlužník včas ve sjednaném nebo určeném termínu svůj dluh, je zpravidla ...zaplatit spolu s dlužnou částkou i úroky z prodlení z této dlužné částky. Tento úr...zaplatit ...za celou dobu, kdy je se ...... více »

Spoření na dálku? Jak se vyplatí?

09.07.2008, 10:21  |   začátku léta přišlo s novým produktem, tzv. Spoření na dálku. Spoření na dálk...zabezpečených webových stránkách WPB Capital, si může každý během deseti minut ...založit WPB Termínovaný vklad nebo WPB Spořicí účet, na kterých získá v souča...za ...založení, vedení, vklady nebo výběry z účtu, bez ohledu na to, kolik účtů si ...... více »

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   zajímavé příjmy. I tento relativně bezpečný způsob má však svá velká rizika. Tisíc...zajistit a s pomocí odborníka či svépomocí můžete rizikům do značné míry předejít ...zastoupení v souvislosti s koupí či prodejem nemovitosti, tedy bytu, d...zanedbaný a majitel trvdí, že nemá peníze. Jak je to, prosím, s povinným fondem úd...za služby poskytované s bydlením. Pouze s nájmem družstevních bytů je spojen tzv. ...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   zažije, kdy k nám opět přijdou přátelé, tentokrát ti američtí, kteří nás budo...za svým domem monstrum, které bude pro všechny lidi v okolí do budoucna předs...za-bydleni/stavebnictvi-rady-odbornika.html">http://www.mojepoplatky.cz/poplatky-...za-bydleni/stavebnictvi-rady-odbornika.html  ...... více »

Nemůžete splácet: Stanete se bezdomovci?

25.07.2008, 00:00  |   zaplacené částce přijde díky své nečinnosti o střechu nad hlavou. Podobných případ...zaměstnání, rozchody manželů či společníků a dlouhodobé onemocnění. Najdou se však...za jakýsi druh sportu. Dražba je posledním řešením  Jestliže se člověk do...zapotřebí, aby ji lidé, kteří se neočekávaně dostali do finančních problémů, ihned...zaplatí další pravidelnou splátku. Dohoda možná Řešení, jak budou lidé, kteří se...... více »

Poplatky za bydlení rostou. Investice do bytu se však přesto vyplatila

23.06.2008, 00:00  |   za bydlení, tedy cen vody, elektřiny, plynu, příspěvku do fondu oprav a odvoz odpa...za uvedené období nejvíce a které investice přinesly největší zisky...zastoupení v souvislosti s koupí či prodejem nemovitosti, tedy bytu, d...zaplatili jste pouze 1 400 000 až 1 600 000 Kč. Do současnosti tedy šťastný m...za něj jeho majitel po odpočtu nákladů, tedy poplatků ...... více »

Advokát, notář či exekutor: Kolik stojí?

07.03.2008, 00:00  |   za služby tří nejčastěji využívaných právnických profesí, u kterých můžete hledat ...zakladatelských (společenských) smluv při ...zakládání obchodních společností (s. r. o., a. s.) a v dalších případech obchodníc...za notářskou činnost se určí podle sazebníku vyhlášky Ministerstva spravedlnosti č...za úkony notářské činnosti. Kolik stojí pomoc advokáta? Rozsah služeb advokáta...... více »

Jak se vyhnout soudním poplatkům? Zajistěte se!

05.04.2008, 00:00  |   za několik měsíců, v horším případě až po několika letech. Proto byste měli klást ...zajištění svých pohledávek.  _______________________________________________...zastoupení v souvislosti s koupí či prodejem nemovitosti, tedy bytu, do...zaplacení. Jejich význam bude do budoucna klesat a budou je nahrazovat jiné ...zajišťovací způsoby plateb. Nejvýznamnějšími institucemi, které nám mohou pomoci, ...... více »

Seznam a kontakty soudů v České republice

20.02.2008, 14:50  |   zakony/osr/cast1h2.aspx">který naleznete ZDE!...... více »

Chceš se soudit? Tak plať!

17.03.2008, 00:00  |   za své právo je sice krajní, nicméně velmi často nutný a nezbytný způsob, jak se d...zastoupení v souvislosti s koupí či prodejem nemovitosti, tedy bytu, do...zaplatí faktury, ale může se týkat kohokoliv z nás. Půjčili jste někomu peníze, n...zaplatili vám nájemné, ...zaměstnavatel vám dluží na mzdách či vám někdo odcizil věc, která vám patří? Pokud...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   zabývající se exekucemi Autor: martin Otázka: vyplatí se vést soudní spor v ...zaplacena, ...zatímco při větších částkách je i přes úspěch ve sporu vítězný rozsudek použitelný...zarámování.   Autor: zdenek.marousek@centrum.cz Otázka: Dobrý den mám ...zamestnavatel to jinak nedela a exekutor mi ale ...... více »

Zdravotní pojišťovny v ČR

14.12.2007, 21:00  |   zaměstnanecká pojišťovna 599-090-703 posta@hzp.cz ...zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 261-105-222 ...... více »

Od ledna budou exekutoři pod přísnějším dohledem

02.07.2007, 13:00  |   začátku příštího roku...začne platit novela exekučního řádu, která exekutory ve vztahu k ministerstvu zbav...zase umožňuje přísněji dohlížet na exekutorské úřady a udělovat exekutorům výtky. ...zasahují příliš ra...zantně Novela umožňuje ministerstvu nebo Exekutorské komoře udělit exekutorům výt...... více »

Poplatky mají i výjimky! Kdy platit nemusíte?

29.04.2008, 00:00  |   za klinické vyšetření není možné považovat vypisování „papírů“, není a...za něco takového vybírat poplatek. To se týká i vystaveníreceptu na lék (anebo pot...za toto vyšetření ...zaplatí jedenkrát 30 korun, ale ...za samotné vystavení receptu pak už platit nebude (ale ...... více »

Neplaťte poplatky u doktora: Vyplatí se vám to?

22.03.2008, 00:00  |   začíná platit reforma ve zdravotnictví jejímž nejkontroverznějším bodem jsou popla...za léky či pobyt v nemocnici. Je nepochybné, že pro mnoho slabších sociálních...zaplatit? Zvlášť když to všichni ostatní pacienti udělají?   Druhou skuteč...zaplacených na poplatcích vás tak může stát v důsledku i několik tisíc korun....zaplatit.   Výzva k občanské neposlušnosti   Počínaje 1. 1. 2008...... více »

Pojišťovna Generali zvýšila zisk na 485 milionů

21.03.2008, 12:44  |   za uplynulý rok zvýšil o 8 procent na 130 miliard korun. Na pojistném vybrala poji...za rok 2006. V neživotním pojištění Generali vybrala 5,23 miliardy korun, což před...... více »

Růst cen energií ohrožuje konkurenceschopnost

31.03.2008, 00:00  |   zajištěním energetických dodávek a komplexním řešením energetické bezpečnosti země...... více »

Poplatky za recept: Jak je vypočítat a platit?

25.03.2008, 00:00  |   za recept ve výši 30 korun je složitější než se může na první pohled zdát. Často s...za každý lék, který bude recept vystaven, nebo pouze ...za jeden recept. Ani jedna z možností není pravdivá. Jak to tedy s popla...za recept ve skutečnosti je?   Uvedeme si praktický příklad: Lékař předepí...zaplatíte 2 x 30 Kč, tedy 60,- Kč poplatku. Platíte totiž ...... více »

Kdy se poplatek 30 korun za recept nehradí?

01.01.2009, 00:00  |   za recet jsou výjimky, kdy ...za recept ani ...za výběr předepsaného léku neplatíte. Kdy poplatek ...za recept platit nemusíte? - vydávání léků předepsaných na recept, avšak nehra...za výdej léku hrazeného z veřejného zdravotního pojištění se hradí i v případě, že...... více »

Jak ušetřit na poplatcích za léky?

01.01.2008, 00:00  |   za léky můžete ušetřit. Vhodnou kombinací možností lze chytře ušetřit i několik de...za výdej léku.   2) Lék je volně prodejný, ale lékař ho může předepsat. Prá...zadarmo“. Nyní se jim vyplatí jít rovnou do lékárny, protože ušetří 50 korun...za výdej léku ani poplatek ...za navštěvu u lékaře....... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »