Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "jsem" byly nalezeny následující články:

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   jsem nájemcem bytu, probíhá rekonstrukce suterénu. Dům začal "pracovat", t...jsem tento podíl vlastnil již před svatbou? Mgr. Miroslav Zeman: Manželka nemá na...jsem jakožto nájemník bytu zavázán platit nájem hotově a to dle domluvy při osobní s...jsem neplatičem nájemného a nebyla mě tak jednostranně ukončena Mgr. Miroslav Ze...jsem majitelka bytů a regulovaným nájemným,které mi samozřejmě nepokryje ani nejnutn...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   jsem důchodce a hodně toho už pamatuju. Pamatuju si, když nás obsazovala vojska...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   jsem uplne bez prostredku mohu se nejak branit?Sebral mi i penize ktere nesmi?Dekuji...jsem se rozvedla a soud stanovil výživné 1x2000,- a 1x2100,- na moje dcery. Starší d...jsem nepodepsal uzávěrku. Máme v majetku budovu, která stála 1,5 mio, tato je pronaj...jsem na živnostenský list pro jednu reklamní agenturu kde ...jsem měla podepsanou smlouvu o provádění služeb, přesto, že ...... více »

I přes rostoucí TV poplatky přináši televize stále horší sváteční program!

18.03.2008, 00:00  |   jsem se těšil na Vánoce a Silvestra na vyjímečné a sváteční televizní pořady. Očekáv...jsem určitě jako mnoho dalších diváků něco z archívu klasiky českého či slovens...... více »

Exekutor mi zničil život

01.02.2008, 00:00  |   jsem o žádném dluhu nikdy nevěděla. Dluh nebyl můj, ale mého bývalého manžela, který...jsem si kdysi vzala špatného člověka, který mi ublížil nejen citově ve vztahu, ale p...jsem bez své vinny na tom pomyslném existenčním dně jako jiní lidé........ více »

Neplaťte zbytečně poplatky za psa

01.03.2008, 00:00  |   jsem se s tím něco dělat. Pokud město nehodlá investovat do prevence, tedy dost...jsem se svým tatínkem, který je důchodcem ve vesnici kousek od našeho města a svého ...... více »

Vyúčtování vás může poškodit

29.03.2008, 05:06  |   jsem koupila od svého bratrance přesně v polovině roku a také ...jsem ho převzala a dala společenství o této skutečnosti vědět. Až do konce roku žádn...jsem rozhodně neměla větší spotřebu ani vody ani tepla a byt ...jsem ani moc neobývala. Vedení společenství se mnou odmítlo komunikovat s tím, že j...jsem měla štěstí, že se jednalo o bratrance a dalo se při troše dobré vůli domluvit,...... více »

Někteří zahraniční zaměstnanci mohou danit jako Češi. Radíme, jak na to

11.02.2008, 13:52  |   jsem zaměstnán - ve svém domovském státě nevykonávám žádnou výdělečnou činnost a ne...... více »

Nesprávný způsob placení mě stál tisíce!

24.03.2008, 02:00  |   jsem byla nepozorná. Každý nějak platíme své účty za bydlení. Pokud má někdo více b...jsem si na všechny platby udělala trvalý příkaz, a usnula ...jsem na vavřínech s vědomím, že mám své povinnosti, nejlépe na rok splněné. Bohužel ...jsem se spletla. Už po měsíci totiž zvedly platby u několika plateb, a já samozřejmě...jsem odjela na studijní pobyt do USA a o starosti doma ...... více »

Pojišťovací Kocourkov v Česku vládne

19.02.2008, 11:26  |   jsem mu ho platila já. Život se mění a tak jsme bohužel v průběhu let zjistili, že m...jsem platila ...jsem zaplatila pojišťovně desítky tisíc korun na pojistném, že ...jsem platila řádně a bez jakéhokoliv zpoždění. Prostě se se mnou kdokoliv odmítl bav...jsem o ně prostě a jednoduše přišla a to bez svého zavinění....... více »

Povinnost vytvářet odpad v místě trvalého bydliště bohužel platí

14.07.2008, 00:13  |   jsem o prominutí poplatku, což mi zákon umožňuje, ale bylo mi zamítnuto. A to bez&nb...... více »

Povinnost platit za služby, které nevyužívám je dnes normální

24.03.2008, 01:18  |   jsem měla dosud i trvalé bydliště v bytě mých rodičů. V tom samém městě nyní žiji v ...jsem se přihlásila k trvalému pobytu u nich, aniž bych tam tedy bydlela. Stále bydl...jsem měla trvalé bydlistě ve měste. Když ...jsem se ale přehlásila do blízké vesničky, tak ...jsem zjistila, ze ...... více »

Pospíšil podal trestní oznámení na "spícího" soudce

19.03.2008, 01:25  |   jsem pana kolegu vyzval, že pokud mu záleží na prestiži českých soudců, měl by nepro...jsem se rozhodl konat a podal ...jsem na něj trestní oznámení," vysvětlil ministr ve zprávě zaslané do redakce i...... více »

Odpad musíte vytvářet povinně!

24.03.2008, 03:01  |   jsem se rozhodl popelnici zrušit. S údiven ...jsem se dozvěděl, že poplatek za odpadky nelze zrušit. Z toho vyplívá absurdní situa...... více »

Platit musíte i když TV a televizní program nesledujete!

09.04.2008, 23:10  |   jsem si svůj první televizor. A to kvůli tomu, že si chci pouštět filmy na dvd. Tele...... více »

Proč státní organizace postupuje proti svým zájmům? Můžete na to doplatit

26.03.2008, 02:14  |   jsem požádal o směnu pozemků s kladným vyjádření NP Šumava k dané věci, nic proti to...jsem musel vynaložit. Když už ...jsem měl vše doložené a vše ...jsem poslal na Pozemkový fond v Klatovech, tak jaké bylo moje překvapení z odpovědi....jsem dále nemohl postupovat a nechal ...... více »

Na poplatcích sem státu zaplatil přes 15 tis. Žádné snižování daní neprobíhá!

15.04.2008, 09:03  |   jsem si, kolik že to zaplatím na poplatcích, respektive kolik zaplatí celá moje rodi...jsem si totiž doposud neuvědomoval, tím spíše často zbytečnost některých poplatků a ...... více »

Krádež exekutorky posvěcená soudem: Takový je stav spravedlnosti u nás

21.04.2008, 02:48  |   jsem zjistila, když ...jsem se večer vrátila z príce domu. Druhý den ...jsem tedy šla k OS Phy 8, žádala ...jsem vrátit klíče od bytu a všechny věci vydat zpět. Tento mne odmítl věci vydat, st...jsem účastníkem řízeni. V řízení o vydání věci mi bylo potvrzeno, že věci byly...... více »

Nejvíce nedostává věřitel, ale právníci a exekutoři!

08.06.2008, 02:17  |   jsem obsílku a soudní rozhodnutí a příkaz na zaplacení cca. 15000,-kč. Oči mi vylez...jsem neplatil  svoz odpadků za 765,-kč a neraagoval na výzvy. Právník si n...jsem dlouhodobě mimo trv. bydliště a doručovací adresa je na živnostenském úřadě. Ex...jsem jen objasnit některé pasáže příkazu a co nejrychleji to spláchnout ze světa. Zá...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »