Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Vyhledávání

Pro hledaný výraz "je" byly nalezeny následující články:

Soudní poplatky postihují často pouze věřitele

07.08.2008, 00:00  |   jednaném nebo určeném termínu svůj dluh, ...je zpravidla povinen zaplatit spolu s dlužnou částkou i úroky z prodlení z této dl...je dlužník povinen zaplatit za celou dobu, kdy ...je se zaplacením peněžitého závazku ve zpoždění. Výše úroků z prodlení ...je stanovena prováděcím předpisem, a to nařízením vlády č. 142/1994 Sb., kterým se...... více »

Spoření na dálku? Jak se vyplatí?

09.07.2008, 10:21  |   je nový způsob jak z pohodlí domova výhodně a hlavně bezpečně zhodnotit své ú...je již několik let velmi populární a rozšířená ne...jen v Evropě, ale po celém světě. Miliony klientů využívají tuto spolehl...je velmi bezpečné, protože vklady jsou ze zákona pojištěny stejně jako v banc...je slovo recese, řada pozorovatelů doporuču...... více »

PORADNA: Ptejte se odborníka na vše o bydlení

09.02.2009, 00:00  |   jem bytu může přinést zajímavé příjmy. I tento relativně bezpečný způsob má však s...je. Jak na to? Pronajímate byt či dům, nebo jste naopak v pozici ná...jemníka? Víte jak silné ...je vaše postavení? A jaká jsou rizika v ná...jemních vztazích? Na otázky čtenářů odpovídal odborník na reality a právní otázky...... více »

Radar z nás dělá terč číslo jedna

09.07.2008, 10:09  |   jedou „chránit“ před nepřáteli ze západu.   Nyní bohužel na sta...je, kdy k nám opět přijdou přátelé, tentokrát ti američtí, kteří nás budou pr...je o to větší, jak roste agresivní politika USA, které napadají země podle toho, z...je systém v ...jejich země „nebezpečím“ pro USA, tedy že se jim systém nelíbí, protož...... více »

Nemůžete splácet: Stanete se bezdomovci?

25.07.2008, 00:00  |   je ale u nás, alespon podle informací bank, relativně malý počet. Investiční zámě...je v rozmezí 1 až 1,5 % všech poskytnutých hypotečních úvěrů. Nejčastějšími příčin...je ztráta zaměstnání, rozchody manželů či společníků a dlouhodobé onemocnění. Najd...je posledním řešením  Jestliže se člověk dostane do potíží se splácením hy...jeho nemovitosti. Banka se především snaží společně s dlužníkem najít ekonomické ...... více »

Poplatky za bydlení rostou. Investice do bytu se však přesto vyplatila

23.06.2008, 00:00  |   jemného, která dala velký prostor pro zvykšování tržního ná...jemného, především ve velkých městech. Kdo tedy vydělal za uvedené období nejvíce ...jem o právní pomoc a právní zastoupení v souvislosti s koupí či prode...jem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního problému? Konta...je ...... více »

Advokát, notář či exekutor: Kolik stojí?

07.03.2008, 00:00  |   jete nejčastěji proto, aby všechny vaše úkony měly náležitou formu či by...je také ...jeho funkce preventivní - kvalitní zpracování smluvních dokumentů a jiných důležit...je vyžadována u zakladatelských (společenských) smluv při zakládání obchodních spo...jete i v případě běžných životních situací, které mohou nastat - dědické řízení, z...... více »

Jak se vyhnout soudním poplatkům? Zajistěte se!

05.04.2008, 00:00  |   je v České republice velkým problémem špatná platební morálka by měl být každý, kd...jefektivnějším řešením vzhledem k obrovskému množství obchodních sporů a  pom...jem o právní pomoc a právní zastoupení v souvislosti s koupí či prode...jem nemovitosti, tedy bytu, domu nebo pozemku či jiného právního problému? Kontak...je nahrazovat jiné zajišťovací způsoby plateb. Nejvýznamnějšími institucemi, které...... více »

Seznam a kontakty soudů v České republice

20.02.2008, 14:50  |   jednotlivé soudy v České republice. Najdete zde jak mailové adresy, tak adresy síd...je však ohlídat si správnou příslušnost soudu. Věcnou příslušnost soudu naleznete ...... více »

Chceš se soudit? Tak plať!

17.03.2008, 00:00  |   je sice nástroj, kterým se můžete domoci spravedlnosti. Znamená však také vynalože...jemnou zkušenost, která se dotýká mnoha z nás. Soudit se s někým za své právo ...je sice krajní, nicméně velmi často nutný a nezbytný způsob, jak se domoci svých p...jednáním někdo způsobí škodu, která může znamenat ztrátu mnoha let poctivého snaže...jem o právní pomoc a právní zastoupení v souvislosti s koupí či prode...... více »

Neplaťte zbytečně tisíce za advokáta! Jak na to?

13.03.2008, 00:00  |   jen hodně peněz, ale i spoustu starostí. Na kolik vás takový soudní spor může vyjí...je částka která ...je předmětem sporu nízká např: 15000, 10000, ? Existují nějaké rychlé metody vymáh...jedná se třeba o náhradu škody,neplacení nájmu apod. Děkuji Mgr. Miroslav Zeman...je u menších částek x+15% z vymáhané částky, kdeždo v případě sporů o větší částky...... více »

Zdravotní pojišťovny v ČR

14.12.2007, 21:00  |   jednotlivé pojišťovny.   Kó;d ...jenská zdravotní pojišťovna České republiky 266-311-911 ...... více »

Od ledna budou exekutoři pod přísnějším dohledem

02.07.2007, 13:00  |   je povinnosti mlčenlivosti. Ministerstvu zase umožňu...je přísněji dohlížet na exekutorské úřady a udělovat exekutorům výtky. Exekutor b...jednotlivců nebo firem a společností. "Naším cílem ...je nikoliv omezovat či snižovat efektivitu exekutorů, ale pouze kultivovat výkon ...jejich činnosti a zpřísňovat pravidla dohledu," řekl již dříve o účelu novely...... více »

Poplatky mají i výjimky! Kdy platit nemusíte?

29.04.2008, 00:00  |   jedná se o preventivní prohlídku 3. ...jedná se o laboratorní a diagnostické vyšetření 4. jde o některé zvláštní léč...je, patří například podrobný výpis z dokumentace, nebo potvrzení žádosti o podporu...její ukončení.   Z...jednodušeně řečeno, protože za klinické vyšetření není možné považovat vypisování ...... více »

Neplaťte poplatky u doktora: Vyplatí se vám to?

22.03.2008, 00:00  |   jejímž nejkontroverznějším bodem jsou poplatky u lékaře za léky či pobyt v ne...je totiž hrazení poplatků ve zdravotnictví protiústavní.   Faktem ale ...je to, že v praxi této výzvy uposlechne ...jen minimum lidí. Kdo z nás odmítne u svého lékaře, který se léta stará o naš...je fakt, že lékaři či nemocnice v mnoha případech využijí smluvních služeb vy...... více »

Pojišťovna Generali zvýšila zisk na 485 milionů

21.03.2008, 12:44  |   je o 19 procent více než v předchozím roce. Na trhu životního pojištění měla Gene...je nárůst o 20 procent. Generali ...je pátou největší pojišťovnou v České republice s tržním podílem necelých 6 procen...je součástí Generali PPF Holdingu, který působí ve 12 zemích střední a východní Ev...je prostřednictvím svých dceřiných společností aktiva téměř deset miliard eur a po...... více »

Růst cen energií ohrožuje konkurenceschopnost

31.03.2008, 00:00  |   ještě více ohrožena konkurenceschopnost českých firem.   „Vzhledem k...je omezené, lze očekávat, že cena elektřiny se bude také v budoucnu s ...její poptávkou pouze zvyšovat.. Současná situace na trhu ukazu...je na potřebu nových zdrojů a nových forem energie, které by tento růst cen energi...ještě rychleji. Přes rostoucí cenu roste stále i spotřeba, což ve svém důsledku op...... více »

Poplatky za recept: Jak je vypočítat a platit?

25.03.2008, 00:00  |   je složitější než se může na první pohled zdát. Často se mezi lidmi ob...jevují fámy, že se buď bude platit za každý lék, který bude recept vystaven, nebo ...jeden recept. Ani ...jedna z možností není pravdivá. Jak to tedy s poplatky za recept ve skut...je?   Uvedeme si praktický příklad: Lékař předepíše na recept 2 druhy léků...... více »

Kdy se poplatek 30 korun za recept nehradí?

01.01.2009, 00:00  |   jejichž výdej není vázán na lékařský předpis   Podobně logicky lze ale dov...jestliže lékař v rámci dispenzární péče o těhotné ženy budoucí mamince předepíše ž...jenom částečně hrazen z veřejného zdravotního pojištění) a to v lékárně (nebo výde...je)....... více »

Jak ušetřit na poplatcích za léky?

01.01.2008, 00:00  |   je škoda, aby jste platili zbytečně poplatky.   Mohou nastat dva případy: ...je pouze na lékařský předpis, pak požádejte lékaře ať na receptu vyznačí „hr...je volně prodejný, ale lékař ho může předepsat. Právě tady se plýtvalo s penězi ve...jenom proto, aby lék dostali „zadarmo“. Nyní se jim vyplatí jít rovnou...... více »

Vyplavení bytu horor pro každého

Konečně malíř opouští po dvou dnech náš byt. Za dva dny po dřině po malová... více »

Na potovosti na Proseku to začalo: Udělali ze mě za poplatek blbce

Jako blbec si připadám poslední dobou často. Ale jako korunovaný jsem si připada... více »

Běžná cena? Další z triků obchodníků

Rozhodl jsem se koupit si kávovar. Takový nějaký lepší. Na Internetu to dnes nen... více »