Mediální svět   |   Bankovní poplatky   |   Nová banka   |   Moje poplatky   |   Vstřícná banka   |   Digitaiment   |   Silniční zákon.cz   |   Poplatkožrout   |   Děkuji.eu

Odborníci zvolili nejvstřícnější banku pro 2. čtvrtletí 2011 – UniCredit Bank

07.08.2011, 20:47   |   www.vstricnabanka.cz   |   komentářů (0)

UniCredit Bank si od odborníků vysloužila za druhé čtvrtletí roku 2011 průměrné hodnocení 71,44 procenta. Oproti předchozímu čtvrtletí si polepšila o vysokých 3,34 procenta. UniCredit u odborníků zabodovala především stále kvalitnějšími službami pro své klienty, unikátními službami šitými na míru pro vybrané profese a podnikatele a stále širší sítí svých poboček. Jako velmi dobře hodnocený produkt, který banka v průběhu druhého čtvrtletí představila, můžeme zmínit Splatkomat.cz, za zmínku stojí i úroková sazba u Převratné hypotéky, která činí 2, 5 procenta.

Porotce Jan Brázda ze společnosti Czech CFA Society ohodnotil banku takto: „Banka je v posledních čtvrtletích relativně aktivní a to nejenom v oblasti korporátní klientely ale i běžného retailu. UniCredit se dlouhodobě daří zejména s produktem Převratné hypotéky, která byla dokonce oceněna Zlatou korunou za nejlepší hypoteční úvěr v ČR.“

Výše uvedené pozitivní hodnocení potvrzuje i Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor serveru Měšec.cz. „UniCredit Bank příjemně překvapila novou službou Splátkomat, která umožňuje refinancovat půjčky u jiných finančních institucí. Je jednoduchá a má dobré parametry. Mimoto pokračuje v agresivní kampani na hypotéční úvěrování, kde má velmi nízkou úrokovou sazbu u plovoucí fixace. Není co vytknout, palec nahoru.“

GE Money Bank zaostala jen minimálně

GE Money Bank získala v hodnocení odborné poroty celých 70,17 procenta. Oproti předchozímu čtvrtletí si polepšila o 1,85 procenta. Za první UniCredit Bank přitom zaostala tato banka o pouhá 1,27 procenta.

Odborná porota u této banky hodnotí již tradičně pozitivní dynamiku a zavádění nových nápadů, které jsou na tuzemském trhu často velmi unikátní. Velkou roli v hodnocení poroty hraje také osvětová a vzdělávací činnost banky, která má asi nejpropracovanější systém informování veřejnosti o zajímavých průzkumech a jiných informací ze světa financí, bankovnictví a ekonomiky.

„GE Money láká nové klienty odměnou ve výši 2.000,- Kč za založení běžného účtu. Benefit k tomuto typu služby považuji za neobvykle vysoký. Pro jeho získání je třeba vlastnit účet dva měsíce, dosáhnout obratu na účtu alespoň 7 tis. Kč a provést minimálně jednu transakci platební kartou. Cílem je tedy bezesporu přilákání nových aktivních klientů, kteří bance zůstanou věrní“, říká porotce Eva Poláchová ze společnosti OVB Allfinanz, a.s.

Česká spořitelna je stálicí v hodnocení odborníků

Česká spořitelna je stálicí v nejlepší trojce hodnocení odborníků. Tentokrát Česká spořitelna dosáhla na třetí místo a hodnocení 68,06 procenta. I tato banka si oproti předchozímu čtvrtletí dokázala své hodnocení zlepšit.

Spořitelna je odborníky tradičně hodnocena nejlépe ve velikosti a hloubce své nabídky. Tato banka je také velmi dostupná díky své husté síti poboček a bankomatů. Velmi pozitivně hodnotili porotci vstřícný krok vůči klientům, kdy banka kvůli problémům s internetovým bankovnictvím vrátila poplatek za tuto službu a to i klientům, kteří mají tuto službu v ceně balíčku.

Čtvrtá v pořadí se umístila další z velkých bank - Komerční banka. Komerční banka si vysloužila hodnocení 66,11 procenta.

Odborná porota je kromě veřejnosti a serveru www.bankovnipoplatky.com jedním z hodnotitelů v projektu klientského ratingu OVB Vstřícná banka. Její podíl na celkovém hodnocení je 58 procent. Odborná porota má tak v celém hodnocení jednoznačně nejsilnější váhu.

Srovnání hodnocení odborné poroty mezi prvním a druhým čtvrtletím roku 2011

Banka

I. čtvrtletí 2011

II. čtvrtletí 2011

Rozdíl

UniCredit Bank

68,10%

71,44%

3,34

GE Money Bank

68,35%

70,17%

1,82

Česká spořitelna

67,25%

68,06%

0,81

Komerční banka

66,30%

66,11%

-0,19

Fio banka

63,89%

63,25%

-0,64

Poštovní spořitelna

60,00%

62,00%

2

Raiffeisenbank

61,85%

61,61%

-0,24

ČSOB

64,50%

61,39%

-3,11

LBBW

59,00%

57,22%

-1,78

Citibank

49,50%

56,22%

6,72

Voksbank

60,30%

50,00%

-9,7

Prohledat jednotlivé výrazy - Odborníci zvolili nejvstřícnější banku pro 2. čtvrtletí 2011 – UniCredit Bank

Odborníci , zvolili , nejvstřícnější , banku , pro , 2. , čtvrtletí , 2011 , , UniCredit , Bank , ,

Na cizinecké policii se vesele kšeftuje s pořadovými lístky

Na cizinecké policii v Praze v Koněvovce se vesele kšeftuje s pořadovými čísly. ... více »

Reklamace? Zákazník nemá téměř žádná práva. Může jen čekat

Zákazník v Česku nemá téměř žádná práva. Hlavně ať zaplatí a pak ať na svůj výro... více »

Pošlete svůj příběh a vyhrajte hodnotné ceny a hlavně svou příležitost!

Portál www.mojepoplatky.cz vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší a neužitečnější př... více »

Anketní otázka