Darovací a dědická daň největším adeptem na zrušení!
První místo v naší anketě o nejnespravedlivější daň si překvapivě vydobila daň dědická a darovací. Předstihla tak dosud vedoucí daň z převodu nemovitostí.
Rozhodnutí hlasujících je o to zajímavější z důvodu, že už velká část této daně byla zrušena na začátku tohoto roku. Od roku 2008 totiž neplatíme darovací ani dědickou daň v prvních skupinách kromě třetí, kdy probíhá převod majetku mezi cizími lidmi.
Ani daň darovací a dědická ještě nemusí být celkovým vítězem ankety. Stále ještě totiž můžete hlasovat na hlavní straně serveru www.mojepoplatky.cz a označit svého favorita na zrušení.
Ukažte vládě, kterou daň považujete za nejnespravedlnější, nejškodlivější a která vás nejvíce štve a navrhněte prostřednictvím naší ankety její zrušení!
Darovací a dědická daň největším adeptem na zrušení!
Žádná výhra
Nový zákon o daních z příjmů předpokládá:a) zrušit daň darovací a daň ...

Na cizinecké policii v Praze v Koněvovce se vesele kšeftuje s pořadovými čísly. ...
Zákazník v Česku nemá téměř žádná práva. Hlavně ať zaplatí a pak ať na svůj výro...
Portál www.mojepoplatky.cz vyhlašuje velkou soutěž o nejlepší a neužitečnější př...